Originální hudební doprovod královským nástrojem při svatebním obřadu .

Drazí přátelé a příznivci královského nástroje.Harfa je nástroj vyjímečného tónu a tvaru. „Bude mi ctí pohladit Vaší duši, repertoárem různých žánrů zpříjemnit Váš slavnostní den, s potěšením Vás přenést do světa snů a tóny harfy doprovázet Váš svatební obřad.


Plánujete svatbu a stále nevíte jaký zvolit hudební doprovod ? Přemýšleli jste o harfě?


Opravdu originální hudební doprovod, jak při svatebním obřadu, tak i svatební hostině.


Hudební repertoár Kataríny je opravdu obsáhlý. Můžete si vybrat z mnoha žánrů jako je např. klasická, irská a filmová hudba,také pop, folk i jazz. Katarína Ševčíková patří mezi vyhledávané harfistky nejen u nás, ale svou brilantní hrou, technickými znalostmi a šarmem okouzlila nadšené posluchače královského nástroje i v jiných zemích jakou jsou Švýcarsko, Německo, Rakousko, Skandinávie, kde pravidelně vystupuje. Věnuje se především sólové hře, relaxačním koncertům v lázeňských městech a hotelech.


Můžete si být tedy jistí, že vaši svatbu skvěle hudebně doprovodí.


Hudební duo jako váš svatební doprovod?


Bude mi velkým potěšením spolu s lidským hlasem, anebo magickým zvukem houslí zahrát pro Vás, zpříjemnit Vaše slavnostní chvíle a události, hudebním doprovodem podbarvit Váš speciální den.' Sestava harfa a housle, anebo harfa a zpěv, určitě nezklame ani náročné posluchače.Dvojice společně interpretuje hudbu různých stylů, hudebních žánrů i období.


Děkuji za Vaši přízeň a důvěru.


Přeji hodně krásných a pohodových dní.


Se srdečným a hudebním pozdravem Katarína.

katarina-sevcikova.cz
Novinky