Dejte ženě ty správné a krásné šaty a ona si dokáže podmanit svět

Základní pravidlo při výběru svatebních šatů je, aby se v nich žena či dívka cítila dobře a aby šaty zvýrazňovaly přednosti a zakrývaly nedostatky. Například střih do áčka si mohou dovolit štíhlé dívky a ženy, pro dívky a ženy s chlapeckou postavou se hodí spíše svatební šaty ve stylu mořské panny. Krátké svatební šaty se hodí spíše pro sportovní typy. Jaký zvolíte střih, materiál nebo barvu, to vše může být zásadní.     Pokud máte ráda jednoduché, vílí, zdobené, vzdušné a pohodlné šaty, u nás si zajisté najdete ty pravé. Svatební šaty by měly podtrhovat vaši osobitost.

Trendem je dobře sedící střih, který lichotí vaší postavě. Šaty bez ramínek pro drobné nevěsty, šaty s širšími horizontálními ramínky pro ty, kterým příroda nadělila více centimetrů do výšky, šaty s nadýchanou, avšak lehounkou vzdušnou tylovou sukýnkou pro princezny a vílí šatičky pro každou vílu.

Na našich stránkách Vám nabízíme ty nejkrásnější dlouhé svatební šaty v lehkém, bohémském stylu, vhodné na méně formální svatby. Jsou zde použity ty nejkvalitnější jemné šifony, tyly a krajky, důraz je kladen na nápaditost, detaily a vypracování. Vybrané šaty vám ušijeme i  na míru, abyste byla ve svůj velký den dokonalá.

Pestrost barev svatebních šatů je dnes nepřeberná. Bílá barva samozřejmě stále dominuje, hned za ní jsou populární champagne či krémová, které mají tu výhodu, že sluší většímu množství žen. Naše bílé svatební šaty jsou nádherně francouzsky bílé, nejsou šité k křiklavě bílé barvy. Proto jsou velice slušivé. Dále dominuje  jako svatební barva světle růžová, lososová, světle modrá, vínová,.

Více - www.satysaticky.cz

Novinky