Svatební info od Nikol
ANO NYM - 10. 8. 2018 NAHLÁSIT

Zdravím naše svatba proběhla 23.6.2018 v Hotelu Kempa Bukovec,  parádní místo. Příroda super pro krásné foto nemusíte běhat někde daleko a odjíždět ze svatby třeba na dvě hodiny kvůli focení.

Stačí se projít kolem hotelu nebo zajet na sjezdovku a máte krásné foto. Je tam krásný dřevěný most, všude lesy, louky, sjezdovka, dokonce i splav. Pro děti dětský koutek skluzavky, houpačky vše na jednom místě. Obřad jsme měli venkovní celou hostinu i obřad chystali zaměstnanci hotelu a my byli moc nadšeni.

Byli ochotní se vším vyšli vstříc, co se týče zdobení bylo vše jak jsme chtěli. Jídlo perfektní a obsluha na jedničku příjemná, pohotová, rychlá. Celé prostředí je moc příjemné jsou tam kulatiny dřeva a naše rustikální svatba tam vypadala úžasně. Co chci určitě doporučit je mít Váš svatební den na jednom místě nikde nejezdit, ale mít vše dohromady.

Obřad, hostinu, focení,zábavu. Co se týče účesů a líčení doporučila bych slečnu Veroniku Gruszkovou z Jablunkova. Milá ochotná... Poradila z účesem nalíčila učesala perfektně vše vydrželo až do noci. Na stolech měl každý svatebčan mini-čokoládku které nám dělala firma Cedulkovo dekorace. Jsou ze Slovenska a taky paráda rychle dodání domluva i celkový vzhled na jedničku a chuťově čokoládky velmi kvalitní. Květinu svatební jsem měla z květinářství Květinka-smíšené zboží s.r.o Nebory.

Zase musím jen a jen chválit nádherná květina která taky vydržela celý den i další dny po svatbě a cenově hodně přijatelní.  A v neposlední řadě chci doporučit fotografy pana Radka Rause který byl náš svatební fotograf. Milý sympatický pán nemůžu na něj říct ani jedno špatné slovo, fotografie kvalitní a hodně rychle dodání do 3 týdnu přes 1000 nádherných fotek.

Cena parádní. Jel kvůli nám až z Brna a to jsme z Třince byl u Nás od rána od 7 hodin odjížděl po 10 hodině večerní. Skvělý přístup a šel opravdu do všeho a druhý fotograf náš kamarád Tomáš Brzezina Fotografie taky hodně kvalitní nádherné , super přístup, dodání do tří týdnu, spousta srandy a plno krásných momentek na které člověk po svatbě zapomene a díky fotografiím si je připomene. Z manželem jsme šťastní a rádí že jsme na svatbě měli právě tyto dva fotografy kteří zachytili náš svatební den do posledních detailů. A další rada pro Vás určitě na fotografech nešetřete. Ty peníze stojí za to. 

Jsme spokojeni s celou svatbu z oběma fotografy, z hotelem se vším jak to bylo. Celý den byl nádherný a jedinečný se kterého si odnášíme spoustu krásným vzpomínek a nádherných 1200 fotografií. Tímto bychom chtěli všem moc poděkovat. Bez Vás by náš den nebyl takový jaký byl. 

Novinky