Jsou umělé květiny vhodné na svatbu?

Když mi kamarádka v minulosti řekla, že bude mít na svatbě většinu květin umělých, tak jsem se z toho poněkud zhrozila. Nic moc jsem jí na to neříkala, protože je to jen její názor, ale ten nápad se mi vůbec nelíbil. Pak jsem na svatbu dorazila a musím říct, že jsem byla hodně překvapená- kdyby mi kamarádka nepověděla, že budou květiny umělé, tak bych si toho pravděpodobně vůbec nevšimla.

Fialovo bílá kombinace je v případě umělých květin velmi hezká

Kamarádka si usmyslela svatbu v bílo fialové kombinaci, což je z hlediska dostupných květin poměrně problém. Ten ale vyřešila právě krásnými umělými květinami jako živými, kdy použila hodně levandule a nějakých větších fialových květin, takže výzdoba zkombinovaná s fialovými stužkami vypadala opravdu nádherně.

Několik dnů na to jsem si s kamarádkou povídala a překvapila mě ještě další věc. Ona mi totiž řekla, že výzdobu původně z většiny nakoupenou na umele-kvetiny-prodej.cz už má prodanou někomu dalšímu, takže jí ve výsledku květinová výzdoba umělými květinami vyšla na asi čtvrtinu ceny, kterou by dala za klasické živé květiny.

Jak to tedy bylo s reakcemi lidí na květinovou výzdobu na svatbě?

Nikdo na svatbě nepůsobil nikterak rozrušený z toho, že byly použití umělé květiny (většina lidí to navíc ani nepostřehla, protože několik květin, které byly nejvíce na očích a v blízkosti lidí byly živé). Umělou květinou výzdobu můžu proto jen doporučit a já sama o ní budu při plánování svatby uvažovat.

 

Novinky